Telefon+48-570-880-586 Mailinfo@szafagra-przeprowadzki.pl

Cennik

Posiadamy niezwykle konkurencyjne ceny, oraz dajemy gwarancję najwyższej jakości! Wszystkie przeprowadzki wyceniane są indywidualnie i na ich ceny ma wpływ bardzo wiele czynników związanych z przeprowadzką.
Aby otrzymać wycenę wypełnij formularz zamówienia, lub skontaktuj się z nami telefonicznie.
Stworzona dla Ciebie oferta będzie przejrzysta i spersonalizowana do Twoich potrzeb.

Usługa Cena
Magazynowanie mienia od 70zł
Transport mebli od 100zł
Podstawienie auta z kierowcą od 120zł
Utylizacja mebli lub RTV AGD od 130zł
Składanie mebli od 150zł
Przeprowadzka od 300zł
Transport Pianina od 330zł
Godzina pracy dwóch pracowników od 150zł

Za każde piętro bez windy doliczana jest stawka 50zł za osobę.

W celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz na stronie.

Warszawa: przeprowadzki na poziomie. Korzystny cennik i wsparcie profesjonalnej ekipy

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu wysokiej jakości usług przeprowadzkowych. Dokładamy wszelkich starań, by wyjść naprzeciw potrzebom Klientów i zaspokoić ich oczekiwania. Mamy bowiem świadomość tego, że sam proces przeprowadzkowy bywa dla nich stresującym doświadczeniem.

Cennik przeprowadzek międzymiastowych: skorzystaj z pomocy specjalistów

Szafa Gra proponuje pomoc doświadczonego i przede wszystkim – dobrze wykwalifikowanego zespołu pracowników. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by osoby planujące międzynarodowe i krajowe przeprowadzki miały do dyspozycji konkurencyjny cennik usług. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż koszt przeprowadzki w wielu przypadkach ma dla Klientów priorytetowe znaczenie. Osoby zainteresowane współpracą z profesjonalną firmą przeprowadzkową, zachęcamy do zapoznania się z cennikiem – nasza pomoc pomoże Ci zaplanować sprawne i szybkie przenosiny do nowego miejsca.

Korzystna cena przeprowadzki to nie jedyny czynnik, o którym warto pamiętać szukając specjalistycznej firmy przeprowadzkowej. Naszym Klientom proponujemy bowiem bardzo szeroki wachlarz usług, chcąc zdjąć z ich barków możliwie jak najwięcej obowiązków związanych z przeprowadzką. Przeprowadzając dom lub mieszkanie jesteśmy w stanie odpowiednio zapakować mienie naszych Klientów, przetransportować je we wskazane miejsce i wyładować w nowej lokalizacji. Ponadto, możemy zająć się też zdemontowaniem i ponownym zmontowaniem mebli. W naszej ofercie dostępne są dodatkowo materiały przydatne w czasie pakowania.

Przeprowadzki pomiędzy dzielnicami Warszawy – zaufaj naszemu doświadczeniu

Planujesz przeprowadzkę do innej dzielnicy Warszawy i interesuję Cię cennik podobnych usług? Niezależnie od tego, czy przeprowadzkę planujesz w Polsce, czy na terenie Unii Europejskiej, ekipa Szafa Gra jest do Twoich usług. Tak szeroki zakres naszej działalności jest spowodowany przede wszystkim oczekiwaniami współczesnego Klienta – przeprowadzamy się chętniej, częściej i na coraz większe odległości. Cena przeprowadzki w Warszawie, przeprowadzki międzymiastowej czy międzypaństwowej jest uzależniona od kilku czynników, dlatego chcąc sprawdzić, jaki cennik w Warszawie ma nasza firma przeprowadzkowa, przeprowadź wycenę usług. Co więcej, wycena jest całkowicie darmowa.

Cennik naszych tanich przeprowadzek w Warszawie jest uzależniony, między innymi, od tego, na jaki zakres usług się zdecydujesz, czy potrzebne będzie wniesienie i zniesienie Twoich rzeczy, jak duża jest odległość pomiędzy starą lokalizacją, a nowym miejscem, czy w budynkach jest winda itp. Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są ceny przeprowadzek z firmą Szafa Gra, uzupełnij formularz wyceny na naszej stronie internetowej.

Poza przeprowadzkami domów i mieszkań, specjalizujemy się także w przeprowadzkach firm. Twoje biuro zmienia lokalizację? Dzięki naszej pomocy, proces przenosin do nowego lokalu może być szybki i bezproblemowy. Na życzenie naszych Klientów jesteśmy też w stanie zaproponować usługę składania mebli oraz utylizowania starych mebli i sprzętu AGD/RTV. Zajmujemy się dodatkowo wynajmem samochodów dostawczych. W przypadku wynajmu nie obowiązuje limit kilometrów.

Cennik naszych usług transportowych zawiera także możliwość zmagazynowania mienia Klienta i transport pianin. Dokładamy starań, by cena przewozu rzeczy przez naszą firmę była wystarczająco atrakcyjna. Zapraszamy!

Przeprowadzki firm mieszkań

1

Uzupełnij
dane kontaktowe

2

Podaj
szczegóły zlecenia

3

Wybierz miejsce
załadunku i rozładunku

telefon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem!