Telefon+48-570-880-586 Mailinfo@szafagra-przeprowadzki.pl

Przeprowadzki
firm

Przeprowadzka firmy to szczególnie ważne zadanie. Trzeba zadbać o to, aby w firmie nie zapanował chaos i była ciągłość pracy, dzięki której firma w czasie przeprowadzki będzie dalej zarabiać. Właśnie dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, aby przeprowadzka była przeprowadzona szybko i sprawnie.

Strzalka w dół

Jakość i elastyczność!

Doskonale rozumiemy jak ważne są przeprowadzki firm, dlatego szczególnie podchodzimy do każdego klienta. Aby jak najbardziej usprawnić pracę firmy, dajemy możliwość, aby wykonać przeprowadzkę biura po jego zamknięciu.

W ramach przeprowadzek biur oferujemy:
- sporządzenie ewidencji towaru, oraz jego znakowanie
- pakowanie dokumentów i urządzeń biurowych
- zabezpieczenie mienia firmy
- demontaż i montaż mebli, oraz sprzętu biurowego

Jaki jest koszt przeprowadzki?

Wszystkie przeprowadzki dla klientów korporacyjnych wyceniamy indywidualnie. Wypełnij teraz formularz i otrzymaj wycenę. To proste!

1

Uzupełnij
dane kontaktowe

2

Podaj
szczegóły zlecenia

3

Wybierz miejsce
załadunku i rozładunku

Jaki jest koszt przeprowadzki?

Kontakt

Zamów teraz przeprowadzkę mieszkania, przeprowadzkę domu, lub przeprowadzkę biura/firmy przez telefon, lub prześlij formularz zamówienia, a skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy do naszego biura!

05-500, Piaseczno

ul. Pulawska 45C

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Junka Transport Daniel Pękala z siedzibą w Henryków Urocze, 05-504 ul. Mokra 27. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy Junka Transport Daniel Pękala. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Nie wiesz jak się przygotować do przeprowadzki?
Przeczytaj nasze porady!

telefon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem!