Telefon+48-690-175-501 Mailinfo@szafagra-przeprowadzki.pl

Przeprowadzki
firm

Przeprowadzka firmy to szczególnie ważne zadanie. Trzeba zadbać o to, aby w firmie nie zapanował chaos i była ciągłość pracy, dzięki której firma w czasie przeprowadzki będzie dalej zarabiać. Właśnie dlatego warto powierzyć to zadanie profesjonalistom, aby przeprowadzka była przeprowadzona szybko i sprawnie.

Strzalka w dół

Jakość i elastyczność!

Doskonale rozumiemy jak ważne są przeprowadzki firm, dlatego szczególnie podchodzimy do każdego klienta. Aby jak najbardziej usprawnić pracę firmy, dajemy możliwość, aby wykonać przeprowadzkę biura po jego zamknięciu.

W ramach przeprowadzek biur oferujemy:
- sporządzenie ewidencji towaru, oraz jego znakowanie
- pakowanie dokumentów i urządzeń biurowych
- zabezpieczenie mienia firmy
- demontaż i montaż mebli, oraz sprzętu biurowego

Warszawa: przeprowadzki firm dostosowane do potrzeb Klienta

Szafa Gra to profesjonalna firma przeprowadzkowa. W swojej działalności ogromną wagę przywiązujemy do zadowolenia naszych Klientów. Świadcząc usługi przeprowadzkowe, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Zleceniodawców, zdając sobie jednocześnie sprawę z tego, że przeprowadzka często bywa stresującym doświadczeniem. W związku z tym, zadbaliśmy o kompleksową ofertę, która pozwoli na maksymalne uproszczenie procesu przeprowadzkowego. Zakres naszych usług został skonstruowany w sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie zdjąć z barków Klienta możliwie jak najwięcej obowiązków związanych z przeprowadzką.

Sprawne i bezpieczne przeprowadzki biur

Obok przeprowadzek realizowanych na rzecz Klientów prywatnych, specjalizujemy się także w przeprowadzkach firm, proponując profesjonalne i przede wszystkim – sprawne przeprowadzki biur. Mamy świadomość tego, że przeprowadzka może mieć wpływ na pracę osób zatrudnionych w biurze, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na to, żeby ograniczyć go do minimum i przeprowadzki firmowe możemy zaplanować na godziny po zamknięciu biura.

Naszym Klientom proponujemy kompleksowe przeprowadzki biur, na przykład w Warszawie. Wiemy, jak istotne dla ich funkcjonowania są przeprowadzki firm w Warszawie, w związku z tym, poza transportem mebli biurowych Klientów, zajmujemy się realizowaniem szeregu innych usług przeprowadzkowych. Jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie zapakować dokumenty firmy oraz urządzenia biurowe. Co więcej, na Twoje życzenie przygotujemy ewidencję towarów oraz w odpowiedni sposób je oznakujemy, dzięki temu towary będą uporządkowane. Ponadto, dokonamy demontażu mebli biurowych oraz ponownie je zmontujemy. Nasze przeprowadzki biur z pakowaniem dokumentów i urządzeń biurowych to sposób na to, żeby przenosiny biura nie sparaliżowały pracy Twojej firmy.

Szybkie przeprowadzki biurowe: kompleksowa oferta usług przeprowadzkowych

Profesjonalne usługi przeprowadzki biur, jakie solidnie realizujemy na życzenie naszych Klientów to rozwiązanie, które pomoże im w przenosinach do nowej lokalizacji. Współczesne firmy często rozwijają się bardzo szybko, zakładając biura w kolejnych miastach lub zmieniając lokale ze względu na komfort czy przyrost liczny pracowników. W związku z tym, kompleksowe przeprowadzki z pakowaniem dla firm mogą okazać się bardzo dużym wsparciem.

W planach masz zmianę biura i przeprowadzkę firmy? Niezależnie od tego, czy interesują Cię profesjonalne przeprowadzki biur w Warszawie, czy zamierzasz zorganizować przeprowadzki biur w Piasecznie bądź Pruszkowie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Osoby zainteresowane ceną usługi mogą przeprowadzić darmową wycenę wypełniając formularz dostępny na stronie. Cena przeprowadzki jest uzależniona, między innymi, od odległości pomiędzy lokalizacjami starego i nowego biura, wybranych usług czy konieczności wnoszenia i znoszenia rzeczy Klienta.

Szafa Gra dba o profesjonalizm w swoim zespole. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w branży przeprowadzkowej, co pozwala nam na umiejętne zadbanie o potrzeby Klientów. Umiemy organizować proces pakowania rzeczy, wiemy na co szczególnie warto zwracać uwagę podczas przeprowadzki i jak ją zaplanować, żeby przebiegła bezproblemowo. Nasze usługi przeprowadzkowe dla firm są realizowane przez zespół wykwalifikowanych pracowników, przy jednocześnie orientacji na potrzeby Klientów. Dysponujemy potrzebnymi środkami transportu, dbając jednocześnie o to, żeby przewóz rzeczy odbywał się w bezpiecznych warunkach.

Poza przeprowadzkami biur, specjalizujemy się też w przeprowadzkach realizowanych na zlecenie Klientów prywatnych. Szybko, sprawnie i bezstresowo przeprowadzimy Twoje mieszkanie lub dom. Jednocześnie, podobnie jak w przypadku usług świadczonych na rzecz firm, zwracamy uwagę na to, by nasza oferta przeprowadzkowa była wystarczająco kompleksowa i wszechstronna. Tak przygotowana propozycja usług jest wyrazem zrozumienia dla braku czasu, z jakim często borykają się współcześni Klienci, prywatni i firmowi. Same przenosiny biura/mieszkania/domu do nowego miejsca często bywają stresujące. Klienci martwią się o to, jak zorganizować transport, co zrobić, żeby dobrze zapakować poszczególne rzeczy i jak zaplanować cały mechanizm przeprowadzki, żeby dotrzymać wszystkich terminów. Korzystając z pomocy naszej firmy przeprowadzkowej, nie musisz obawiać się ani pakowania, ani transportu czy rozładunku swojego mienia.

Dodatkowo, nasza firma zajmuje się również składaniem mebli. Przeprowadzka często jest okazją do pozbycia się starych mebli i kupienia nowych, bardziej funkcjonalnych lub estetyczniejszych. Jeżeli meble są sprzedawane w zdemontowanej postaci, Klient staje przed koniecznością ich złożenia. Nie każdy ma na to czas lub dysponuje niezbędnymi narzędziami. W takim przypadku, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Meble złożymy szybko i profesjonalnie, dbając o szczegóły. Co więcej, jesteśmy w stanie przyjąć zlecenia o różnym poziomie trudności. Szafa Gra proponuje też utylizowanie starych mebli. Jeżeli chcesz pozbyć się mebli, których już od dawna nie używasz, ale nie wiesz, co należy z nimi zrobić, zleć to zadanie naszej firmie. Zutylizujemy, oczywiście zgodnie z normami, niepotrzebne meble oraz sprzęt RTV i AGD. Dzięki temu, że posiadamy park odpowiednich środków transportu, możemy sprawnie odebrać od Klienta rzeczy do utylizacji. Termin realizacji zlecenia ustalimy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Czeka Cię przeprowadzka? Masz dużo mebli czy sprzętu RTV i AGD, którego chcesz się pozbyć? Skorzystaj z naszej pomocy!

Jaki jest koszt przeprowadzki?

Wszystkie przeprowadzki dla klientów korporacyjnych wyceniamy indywidualnie. Wypełnij teraz formularz i otrzymaj wycenę. To proste!

1

Uzupełnij
dane kontaktowe

2

Podaj
szczegóły zlecenia

3

Wybierz miejsce
załadunku i rozładunku

J&D Group Sp. z o o. Otrzymaj darmową wycenęJ&D Group Sp. z o o.
J&D Group Sp. z o o. Jaki jest koszt przeprowadzki?

Kontakt

Zamów teraz przeprowadzkę mieszkania, przeprowadzkę domu, lub przeprowadzkę biura/firmy przez telefon, lub prześlij formularz zamówienia, a skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy do naszego biura!

05-500, Piaseczno

ul. Pulawska 45C

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest J&D Group Sp. z o o. z siedzibą w Górze Kalwarii, 05-530 ul. Czaplin 21A. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przedstawienia Pani/Panu ofert produktów i usług firmy J&D Group Sp. z o o.. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych. Ponadto przysługuje Pani/Panu sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Nie wiesz jak się przygotować do przeprowadzki?
Przeczytaj nasze porady!

telefon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem!