Telefon+48-690-175-501 Mailinfo@szafagra-przeprowadzki.pl

Transport rzeczy

Nasza firma oferuje najwyższej jakości usługi transportu mebli i innych dóbr, które wymagają przewiezienia podczas przeprowadzki, jednak na tym oferta się nie kończy. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, firmy, jak i instytucje. Jesteśmy profesjonalistami i każdy klient jest traktowany indywidualnie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem do bezpiecznego przewozu towarów wszelkiego rodzaju.

Transport towarów

Nasza firma powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę przeprowadzek firmowych i prywatnych, dostosowaną nawet dla najbardziej wymagających klientów. Właśnie dlatego nasza oferta jest spersonalizowana i dostosowana do potrzeb każdego.

Transport na terenie całego kraju

Firma Szafa Gra Przeprowadzki oferuje transport towarów wszelkiego rodzaju na terenie Warszawy, województwa Mazowieckiego jak również całej Polski. Dzięki temu klient ma pewność, że jesteśmy w stanie przetransportować potrzebne rzeczy niemal w każde miejsce, zapewniając naszym klientom wygodę, komfort i pełną dostępność.

Jakie produkty transportujemy?

Jakie produkty transportujemy?

Nasza firma jest w stanie przetransportować między innymi pralki, lodówki, zmywarki, meble, sofy kanapy, fotele, narożniki, wypoczynki, meble ogrodowe czy materiały budowlane. Dzięki temu wozimy wszystko, co jest związane z transportem. Podczas zabezpieczania towaru stosujemy pasy, taśmy, haki transportowe, maty antypoślizgowe oraz wszelkiego rodzaju środki do zabezpieczenia ładunku, w zależności od transportowanego towaru. Wszystko jest również zabezpieczane specjalistyczne folie, pianki itd - wszystko, co jest niezbędne do bezpiecznego i komfortowego transportu.

To proste!

Profesjonalna obsługa

Nasza ekipa to ludzie poważnie podchodzący do swojej pracy, którzy nie boją się wyzwań i zawsze są w stanie stanąć na wysokości zadania, aby spełnić oczekiwania klienta. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia. Korzystając z naszych usług transportowych, każdy klient może być pewny, że powierzony nam towar dotrze z punktu A do punktu B w stanie nienaruszonym, bowiem troska o przewożone mienie Klienta to dla nas jedna z najważniejszych kwestii.

Terminy tego samego dnia

Nasza firma oferuje transport towarów niemal w każde miejsce w Polsce, a ponadto terminy jesteśmy w stanie zrealizować tego samego dnia. Oznacza to, że klient otrzyma nie tylko wycenę i spersonalizowaną ofertę, ale również pełen harmonogram i termin realizacji transportu towarów jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu każdy klient otrzymuje w szybkim czasie spersonalizowany i dokładny plan transportu, który zapewni mu komfort i pewność realizacji usługi transportowej. Z firmą Szafa Gra Przeprowadzki każdy transport jest bezpieczny, szybki i prosty.

telefon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem!