Telefon+48-570-880-586 Mailinfo@szafagra-przeprowadzki.pl

Wywóz i utylizacja mebli

Wywóz i utylizacja mebli

Szafa Gra, jako profesjonalna firma przeprowadzkowa, dokłada wszelkich starań, żeby oferta usług była „szyta na miarę” potrzeb Klientów planujących przeprowadzkę. Ogromny nacisk kładziemy na zaproponowanie możliwie jak najszerszego zakresu prac, pozwalającego na zorganizowanie szybkiej i bezproblemowej przeprowadzki. Jednocześnie dbamy również o możliwość zaproponowania usług okołoprzeprowadzkowych.

Co zrobić ze starymi meblami?

Bardzo często w czasie przeprowadzki okazuje się, że stare meble nie będą
pasowały do nowego mieszkania/domu/biura. W wielu przypadkach przeprowadzka
jest również doskonałą okazją, żeby pozbyć się niepotrzebnych mebli, które
już od dawna zalegały na strychu lub w piwnicy. Nasza firma proponuje usługę
sprawnego wywozu starych mebli, dbając o bezpieczeństwo i terminowość
realizowanych zleceń.

Wiele osób zastanawia się, gdzie wyrzucić stare meble? Dzięki Szafa Gra, pozbycie się ich ze swojego domu nie jest już problemem. Oferujemy odbiór starych mebli od Klienta – dysponujemy niezbędnym zapleczem transportowym. Co więcej, jesteśmy też w stanie zająć się prawidłową utylizacją starych mebli. Oczywiście, realizowana przez naszą firmę usługa – wywóz i utylizacja mebli – odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wywóz starych mebli w Warszawie lub innych częściach Polski to usługa skierowana do osób, które nie wiedzą, gdzie wywieźć stare meble bądź nie mogą lub nie chcą robić tego samodzielnie.

Firmę Szafa Gra tworzy zespół doświadczonych i zorientowanych na zaspokojenie potrzeb Klienta pracowników. Odbierzemy od Klienta niepotrzebne mu meble i zutylizujemy w zgodny z prawem sposób. Nasza oferta obejmuje możliwość utylizacji różnego rodzaju mebli, a czas realizacji usługi ustalamy wspólnie z Klientem, wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom. Poza utylizacją starych i niepotrzebnych mebli specjalizujemy się także w utylizowaniu sprzętu RTV i AGD. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm i sprawną realizację zleconych prac.

telefon
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności Rozumiem!